Biz Kimiz?

ED Medya, bir reklam ajansının “tam hizmet” kapsamında fikir ve iş üretmesi gerekliliğini fark edip bunu uygulamaya koymuş kurumsal bir firmadır.

Reklamın her alanında hizmet vermekteyiz. Reklam verenin kapımızı çalmasına neden olan her türlü ihtiyacı degerlendirip; zaman, emek ve para kaybı yaşatmadan en uygun çözüme kavuşmasını sağlamak bizim işimiz.

Sıfırdan bir marka yaratmayı da, mevcut bir markaya değer katmayı da severiz. Sadece tasarım anlamında değil, farklı fikirleri, değisik mecraları, bambaşka yolları hızla kat etmekte oldukça hünerliyiz. Hiç reklam çalışması ya da bir afiş dahi yaptırmamış bir müşterinin endişelerini iyi biliriz.

Sınırları zorlayan pek çok örnek gösterebilmemiz, reklam verene fikir verme ve değisik çalısmalara açık olmasını sağlama gibi konularda yardımcı olur. Başarılı işlere imza atmak için oldukça titiz ve araştırmacı bir şekilde, ciddi vakit ayırarak çalısmamız gerektiginin farkındayız. Büyük markaların yüksek bütçeli kampanyalarını gerçekleştirmenin yanı sıra, sadece “bir broşürüm olsun” diye gelen reklam verene de severek hizmet veririz.